Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


AUTOSLUŽBY Jiří Wojnar

AUTOSLUŽBY Jiří Wojnar

Dovezeme písek, štěrk, kameny, zeminu, palivo, uhlí, brikety, koks a strusku nejen od těchto dodavatelů:
Hotel MAX

Hotel MAX

Lámete si hlavu s ubytováním svých obchodních zástupců? Hotel Max má ideální polohu pro realizaci Vašich obchodních aktivit. Hotel Max (bývalý hotel Globus) je situován v těsné blízkosti Hlavního nádraží, nedaleko centra Ostravy a je dobře dosažitelný také MHD nebo autem.

Hotel CITY Ostrava

Hotel CITY Ostrava

Nabízíme ubytovací kapacitu 52 lůžek, přičemž dvoulůžkových pokojů je 23 a jednolůžkových pokojů je 6. Všechny tyto pokoje jsou vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, radiobudíkem a vlastním sociálním zařízením.
Obchodní centrum LASO Ostrava

Obchodní centrum LASO Ostrava

Moderní obchodní centrum s tradicí Obchodní centrum LASO se nachází přímo v centru Ostravy na Masarykově náměstí.
Golf Aréna Ostrava Černá louka

Golf Aréna Ostrava Černá louka

Golf Aréna je moderní sportovní hala určená pro trénink golfu. Návštěvníkům nabízíme driving s devíti odpališti, putting s pěti jamkami, golfový simulátor .
Limuzína Ostrava.cz

Limuzína Ostrava.cz

Je vhodná k nejrůznějším slavnostním příležitostem, jako jsou svatby, křtiny, promoce, ale i obchodní jednání, transfery z letiště, pro dopravu VIP hostů na nejrůznější akce, anebo třeba jen pro luxusní cestování. Nabízíme i poznávací zájezdy po Moravskoslezském kraji s programem.
Hotel Maria

Hotel Maria

Při návštěvě hotelu Maria můžete zavítat do naší restaurace s širokou nabídkou jídel. V prostorách hotelu se také nachází domácí cukrárna, která podtrhuje rodinné prostředí hotelu. Spokojenost našich zákazníků je pro nás velmi důležitá, proto našim zákazníkům nabízíme široký sortiment profesionálních služeb v různých odvětvích.
HUTNÍ PROJEKT OSTRAVA a.s.

HUTNÍ PROJEKT OSTRAVA a.s.

HUTNÍ PROJEKT OSTRAVA a.s. je projekčně-inženýrská organizace s dlouholetou tradicí, jejímž produktem je komplexní sortiment služeb a prací v oblasti projektování, inženýringu a dozorování staveb.

Thajské masáže v Ostravě

Thajské masáže v Ostravě

Trápí vás bolesti zad, krční a bederní páteře, ztuhlé a namožené svaly. Jste přepracovaní, ve stresu? Máme pro Vás řešení. Choďte pravidelně na tradiční Thajské masáže a ucítíte ten rozdíl!  Pečovat o vás budou diplomované thajské masérky s mnoha certifikáty a dlouholetou zkušeností. Své umění se naučily v nejproslulejším budhistickém chrámu Wat Pho v Thajsku
Aigon Ostrava

Aigon Ostrava

Našim hlavním cílem je seznámit majitele a pomoct mu s chováním jeho psa, naučit oba správné komunikaci a sehranosti, se zaměřením na intonaci hlasu a motivaci.
Vysvětlit povelovou techniku a způsob jejího učení. Maximálně vše přizpůsobit psu i majiteli – povely, cviky, ovládání psa, ale přednostně výcvikové metody.

Vestavěné skříně - Beitel Jiří

Vestavěné skříně - Beitel Jiří

Naše společnost se specializuje na vestavěné skříně – skříně na míru s posuvným systémem dveří, lámacími nebo klasickými otvíracími dveřmi, sklápěcí postele a výrobou nábytku na míru. Na osvědčené systémy dáváme 7 let záruku, což svědčí o vysoké kvalitě používaných materiálů. Pro maximální spokojenost zákazníka nabízíme i komplexní služby: malování, pokládka plovoucích podlah a další.
RAMSES OSTRAVA spol. s r.o.,

RAMSES OSTRAVA spol. s r.o.,

Představuje se Vám stavební firma RAMSES OSTRAVA spol. s r.o., která si za dobu své existence vydobyla na žebříčku stavebních firem v celé ČR přední místo a to hlavně realizací či rekonstrukcí střešních plášťů. Naše společnost ve své nynější podobě existuje již od roku 1992 a vznikla ze zkušených pracovníků.
PIKANT Ostrava, s.r.o

PIKANT Ostrava, s.r.o

Výrobní závod se nachází v Ostravě, části Třebovice, nedaleko od potravinářského komplexu Martinov. Máme široký sortiment hořčic, ať už tradičních plnotučnou a kremžskou, tak i speciálních, octa kvasného a nově potravinářských olejů lisovaných za studena.
Hotel GARNI***

Hotel GARNI***

Vítejte v hotelu Garni, který se nachází uprostřed zeleně v klidné a tiché části Ostravy, v údolí sv. Trojice, ve vilové čtvrti jen 10 minut pěší chůze od centra města – Masarykova náměstí, 5 minut autem od Zoo, Ostravské univerzity, Slezskoostravského hradu, výstaviště Černá louka a 15 minut od gol­fového hřiště v Šil­heřovicích.
AUTOVIVA s.r.o.

AUTOVIVA s.r.o.

Dnes máme pro Vás na výběr až 300 ojetých vozidel tuzemských i zahraničních značek.  Dbáme především na kvalitu. Všechny vozy jsou důkladně prověřeny. Poskytujeme písemnou záruku na původ i technický stav.  Možnost AUTOVIVA financování znamená akontace od 0%, úvěr nebo leasing. Půjčíme vám až 100% ceny vozu. 0% sazba DPH na úvěry. Možnost bezúročné půjčky. Pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla (zákonné) i havarijní pojištění vozu nebo pojištění schopnosti splácet. Možnost protiúčtu nebo komisní prodej.


České květiny - online květinářství

Počasí
Ostrava

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 573 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics